KAPELA
  claymore.cz@seznam.cz
   
  Miroslav Peser
  +420 602 611 488
  miroslavpeser@centrum.cz
   
 
     
   
     
   
     
 
 
 
     
     
     
     
 
     
   
     
 
     
   
     
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Kapela CLAYMORE vznikla na začátku roku 2011. S heslem "Show Must Go On" se čtveřice muzikantů rozhodla pokračovat v tvorbě a činnosti a navázat na své předchozí působení. Proto se i současná tvorba ponese v duchu  gaelic-rocku inspirovaného skotskou a irskou hudbou, okořeněného o specifický zvuk skotských dud. Členové kapely pocházejí ze Štětí, Roudnice nad Labem a Prahy. Zkušenost muzikantů a jejich letité působení na hudební scéně jistě zaručí kvalitní hudební zážitek. Fanoušci rocku a bigbítu z Litoměřicka, Roudnicka i širokého okolí je znají z působení mnoha, dnes již legendárních kapel regionu jako například Postmen,  S.A.P. nebo Rhodesia.
     
SESTAVA    
     
Honza Růžek - zpěv...
 
Biogbítová jeviště brázdí již asi 20 let. .Do vojny působil v plzeňské kapele "LD rock" (Tublatanka revival) a v kapele BARBUS, tam však jen okrajově. Po vojně to byla kapela MYSTERY Blovice a po roce dostal lano do rozjetého BANDrock. Od 1.1.2000 už "natrvalo" BARBUS. V květnu 2011 ho oslovili muzikanti ,kteří "se fakt nedají odmítnout. Nej... kapela z celého regionu. To by odmítnul jen blázen".
   
Mirek "Robin" Peser - bicí...
 
Všichni mí muzikantští přátelé jsou hudebně mrtví, nebo odkecaní … stárnu ve světě showbyznysu a cítím spolu s ostatními muzikantskými soukmenovci zkázu osobnosti… ALE její znovuzrození je možné zase jen hudbou, cvičením, chutí a vůlí … TAKŽE po posledním podrazu jdu do toho! Naposled!!!
 
   
Petr "Cukr" Novák - kytara... 
 
Své bigbeatové mládí a vlastně i stáří prožil s bubeníkem Mírou Peserem se kterým válčí již od 8. třídy ZŠ. Spolu stáli i zrodu vyhlášené bigbeatové scény v Štětí. Milovník cvičení a potápění a hrdý majitel cukrárny. Jeho motem je, že člověk se stále učí. Během působení v několika tanečních orchestrech se věnoval hudební aranži což hojně využil v kapele Navostro. A na stará kolena zažil i vyhazov z kapely, kterou spoluzakládal.
   
Jarda "Máťa" Matuška - basa...
 
Ostřílený basák, který za svá hudební léta vystřídal mnohá taneční i netaneční uskupení a skupiny. Působil například v kapelách SAP, Biograf, Severní pomezí, Rhodesia nebo Navostro. Velký milovník historie, v čemž si notuje s webmasterem a doslova chodící encyklopedie vědomostí. Vášnivý střelec ze všeho, z čeho se střílet dá a to včetně lidí. A když se budete ptát, tak Vám jistě poví i o tom, že řidič, ten tvrdej chleba má…
   
Jirka "Pusa" Panchartek - klávesy, housle...
 
Aktivní muzikant a houslový virtuos. Housle týrá už od svých 6ti let a nyní je vyučuje na ZUŠ v Roudnici n. Labem. Vystudoval konzervatoř v Teplicích a za svůj muzikantský život prošel mnoha orchestry a uskupeními, byly to např. Severočeská filharmonie, SAP, Relax, Rhodesia nebo Navostro. Kromě výuky houslí a hraní v kapele CLAYMORE spolupracuje s agenturou Macek Music Management Most, kde hraje v orchestru ing. Macka.
   
Michal Straka - dudy...
 
Kudrnatý narcis, hrající na skotské dudy, má hubené nohy a rád nosí sukni. Exkytarista, exklavírista kolaboroval k jedinému nástroji, který je oficiálně zaregistrovaný jak zbraň, čili na nich může chladit svou flegmatickou žáhu. Co se vojenské duše týče, hraje na více frontách, jako pipemajor v The 1st Czech Pipes and Drums a hráč na splašené trubky v punk rockové kapele Curlies. Zásadně vstává pozdě, zásadně chodí spát pozdě, zásadně chodí pozdě…pouze rytmus stíhá.  
   
Jakub Kocián - dudy...
 
Člen tradičního skotského dudáckého bandu The 1st Czech Pipes and Drums. Společenský rebel a nudu nesnášející člověk, zajatec skotských dud a nadšený milovník skotské kultury.